OGŁOSZENIA

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA,
24 WRZEŚNIA 2017 r.


1. Dzisiaj XXV Niedziela zwykła. Serdecznie witamy parafian i gości na niedzielnej Eucharystii. Po Mszy św. o godz. 10:30 w kościele katecheza dzieci komunijnych. Jeszcze dzisiaj w zakrystii przyjmujemy zapisy młodzieży do bierzmowania. Pierwsze spotkanie dla tej młodzieży odbędzie się w przyszłą niedzielę l października po Mszy św. o godz. 9:00. Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na dzieła miłosierdzia. Za złożone ofiary składamy serdeczne - Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek - Bł. Władysława z Gielniowa; w środę - Św. Wincentego a Paulo; w czwartek - Św. Wacława; w piątek - Św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała; w sobotę - Św. Hieronima.

3. W środę nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 dzieciom komunijnym poświęcimy różańce.

5. Wspólnota młodzieżowa „Słowo Życia" zaprasza młodzież naszej parafii, pragnących rozważać Pismo Święte i adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie, na spotkania w każdą sobotę po Mszy św. wieczornej do salki.

6. W zakrystii mogą zapisywać się chłopcy, którzy chcieliby być ministrantami.

7. Przy stoliku prasowym można składać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest numer PESEL.

8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:
ś.p. Mieczysław Kieper;
ś.p. Stanisław Mazur;
ś.p. Zofia Sołtysiak

 

 

Biuro parafialne

CZYNNE:

poniedziałek, środa i piątek
830 - 930

wtorek i czwartek
1630 - 1730

 

Zapisy dzieci komunijnych oraz młodzieży pragnącej przyjąć sakrament bierzmowania, odbywają się każdego roku, przez cały miesiąc wrzesień.

Biuletyn


Wybierz biuletyn z listy:Liturgia Słowa Bożego

Nowenna do M.B.N.P.

a_mbnp