W piątek przypada Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. a zarazem odpust parafialny i 80-ta rocznica powstania naszej parafii. Msze św. w dniu odpustu o godz. 745, 900, 1030, 1230 i suma parafialna o godz. 1600. Sumę odpustową odprawi i kazanie na wszystkich Mszach św. wygłosi Ks. Zdzisław Syldatk - dyrektor Działdowskiego Centrum Caritas. Po sumie będzie procesja eucharystyczna i obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół, kwiatów oraz owoców i warzyw przyniesionych do kościoła. Obrzęd poświęcenia będzie na każdej Mszy św. Prosimy by w procesji eucharystycznej niesiony był baldachim, feretrony i chorągwie. Prosimy o liczny udział w procesji dziewczynek sypiących kwiaty. Zapraszamy parafian i gości do licznego uczestnictwa we Mszach św. w dniu naszego odpustu parafialnego.


W tym dniu będzie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Po sumie zapraszamy wszystkich na festyn parafialny w ogrodzie przy naszym kościele. Będzie coś dla ducha i dla ciała.

Spowiedź przed odpustem w czwartek od godz. 1700.

Biuro parafialne

CZYNNE:

poniedziałek, środa i piątek
830 - 930

wtorek i czwartek
1630 - 1730

 

Zapisy dzieci komunijnych oraz młodzieży pragnącej przyjąć sakrament bierzmowania, odbywają się każdego roku, przez cały miesiąc wrzesień.

Liturgia Słowa Bożego

Nowenna do M.B.N.P.

a_mbnp

Parafia WNMP