Koncert dziękczynny

koncert dzikczynny 27112016 2 20161127 126843729027 listopada br. o godz. 16 w naszej parafii odbył się koncert dziękczynny. Pomysł zrodził się z potrzeby serca Pani Iwony Szymańskiej, założycielki parafialnego zespołu muzycznego.
Zespół w obecnym składzie gra muzykę religijną od blisko 10 lat. W koncercie wystąpili:
Iwona Szymańska - śpiew i gitara
Aleksandra Klimek - śpiew
Magdalena Laskowska - śpiew
Monika Radziszewska - śpiew i gitara
Dominika Piasecka - wiolonczela
Karol Piechowiak - altówka
Sabina Apiyo - skrzypce
Martyna Sarnowska - flet
oraz dzieci i młodzież ze scholi.

Wysłuchaliśmy twórczości Pani Iwony Szymańskiej, która jest wynikiem jej kilkunastoletniej pracy. Utwory te usłyszeć już można w innych parafiach, na rekolekcjach czy dniach skupienia.
Odczytane zostały także fragmenty Pisma Świętego. Całość stanowiła modlitwę wyrażająca dziękczynienie oraz tęsknotę za Panem. Dziękczynienie Bogu za otrzymany talent, za muzykę, która powstała i za pracę w parafii.

Wszyscy podziękowaliśmy za najbliższych, za nasze rodziny, za tych których kochamy i z którymi dzielimy nasze życie, za wszystkie osoby, które nam pomagają i wspierają nas w trudnych chwilach i są naszym oparciem, gdy mamy ochotę się schować i uciec jak najdalej.

Na zakończenie spotkania do członków zespołu zwrócił się Ksiądz Proboszcz Krzysztof Zalewski: "Koncert był jedną wielką modlitwą, jednym wielkim wprowadzeniem w okres Adwentu, czuwania. Życzę dalszej wytrwałości, sił, mocy Ducha, abyście dalej robili, to co robicie. Szczęść Boże!".

Zdjęcia w galerii.

Biuro parafialne

CZYNNE:

poniedziałek, środa i piątek
830 - 930

wtorek i czwartek
1630 - 1730

 

Zapisy dzieci komunijnych oraz młodzieży pragnącej przyjąć sakrament bierzmowania, odbywają się każdego roku, przez cały miesiąc wrzesień.

Biuletyn


Wybierz biuletyn z listy:Liturgia Słowa Bożego

Nowenna do M.B.N.P.

a_mbnp