"Wierzę w świętych obcowanie" - wieczornica

wierz w witych obcowanie - wieczornica 7 20161105 1416761511W poniedziałek 31 października br. o godz. 19.00 rozpoczęła się wieczornica w duchu wdzięczności za tajemnicę wiary "Świętych obcowanie". Do wspólnej modlitwy zaprosiła wszystkich Wspólnota młodzieżowa "Słowo Życia", działająca przy parafii.
Wezwanie do świętości znajdujemy w Piśmie Świętym: ”Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan, Bóg wasz!” (Kpł 19,2). Cel ten przyświeca nam wszystkim od momentu chrztu świętego. Sobór Watykański II (1962-1965) przypomniał o powszechnym powołaniu do świętości. Święty Jan Paweł II powszechne powołanie do świętości uczynił treścią swojego pontyfikatu. Nasz rodak beatyfikował i kanonizował o wiele więcej osób niż jakikolwiek poprzedni papież.
W czasie spotkania miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlitwie towarzyszył montaż słowno-muzyczny przygotowany przez Wspólnotę "Słowo Życia". Była także możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Zdjęcia w galerii.

Biuro parafialne

CZYNNE:

poniedziałek, środa i piątek
830 - 930

wtorek i czwartek
1630 - 1730

 

Zapisy dzieci komunijnych oraz młodzieży pragnącej przyjąć sakrament bierzmowania, odbywają się każdego roku, przez cały miesiąc wrzesień.

Biuletyn


Wybierz biuletyn z listy:Liturgia Słowa Bożego

Nowenna do M.B.N.P.

a_mbnp