DSC02549 REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii od Środy Popielcowe i trwać będą do niedzieli włącznie. Nauki rekolekcyjne głosić będzie ks. Zbigniew Grygorcewicz - Przełożony Domu Księży Marianów w Grudziądzu. Zachęcamy do licznego udziału w rekolekcjach, aby poprzez rekolekcje i Wielki Post przygotować się na radosne przeżywanie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W sobotę 21 lutego na Mszę św. o godz. 10:00 zapraszamy chorych z naszej parafii. Msza św. połączona będzie z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych, a po Mszy św. zapraszamy chorych do salki parafialnej na wspólne spotkanie.


Środa Popielcowa - 18.02.2015
godz. 7.00 - Msza Święta z nauką ogólną
8.00 - Msza Święta z nauką ogólną
10.00 - Msza Święta z nauką ogólną
16.00 - Msza Święta z nauką ogólną
18.00 - Msza Święta z nauką ogólną
19.00 - Nauka dla młodzieży

Czwartek - 19.02.2015
godz. 7.00 - Msza Święta z nauką ogólną
8.00 - Msza Święta z nauką ogólną
10.00 - Msza Święta z nauką ogólną
18.00 - Msza Święta z nauką ogólną
19.00 - Nauka dla młodzieży

Piątek - 20.02.2015
godz. 7.00 - Msza Święta z nauką ogólną
8.00 - Msza Święta z nauką ogólną 10.00 - Msza Święta z nauką ogólną
16.30 - Droga Krzyżowa dla dzieci
17.30 - Droga Krzyżowa dla dorosłych
18.00 - Msza Święta z nauką ogólną
19.00 - Droga Krzyżowa dla młodzieży (z nauką)

Sobota - 21.02.2015
godz. 7.00 - Msza Święta z nauką ogólną
8.00 - Msza Święta z nauką ogólną
9.00 - Spowiedź
10.00 - Msza Święta dla chorych (z sakramentem namaszczenia)
17.00 - Spowiedź
18.00 - Msza Święta z nauką ogólną

Niedziela - 22.02.2015
godz. 7.45 - Msza Święta z nauką ogólną
9.00 - Msza Święta z nauką ogólną
10.30 - Msza Święta z nauką ogólną
12.30 - Msza Święta z nauką ogólną
17.15 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
18.00 - Msza Święta z nauką ogólną i zakończenie

Image00121

 

"I, że Cię nie opuszczę..."

 

Wspólnota mlodzieżowa Słowo Życia zaprasza

na Adorację w duchu Miłości

 

13.02.2015 r., godz. 1900

w parafii pw. Wniebowzięcia N.M.P. w Grudziądzu

  P L A N  K O L Ę D 2015 cz. II

 

Środa ( 14.01.)- ul. Batorego 7, 10, 12, 13, 14, 30, 32
Czwartek ( 15.01.) - ul. Batorego 20, 22, 26
Piątek ( 16.01.)- ul. Batorego 2, 4, 6, 8, 16, 18
Sobota ( 17.01.) - ul. Waryńskiego 2
Niedziela ( 18.01.)- ul. Moniuszki 3, 4, 5, 6, 22 - 28
Poniedziałek ( 19.01.) - ul. Ruchniewicza, Tow. Jaszczurczego, Łukasiewicza
Wtorek ( 20.01.)- ul. Moniuszki 15; 17; 19
Środa ( 21.01. )- ul. Moniuszki 19 a, b, c; 20; 21; 23; 25
Czwartek ( 22.01. ) - ul. Rapackiego 3; 16; 22 - 36
Piątek ( 23.01.)-ul. Rapackiego 38 - 54c
Sobota ( 24.01.) - ul. Rapackiego 54 do końca; ul. Dworcowa 8-23
Niedziela ( 25.01.) - ul. Droga Łąkowa
Poniedziałek ( 26.01.) - ul. Waryńskiego ( od początku do ul. Straconych)
Wtorek (27.01.) - ul. Dworcowa do końca; ul. Wilsona
Środa (28.01.) - ul. Królewska nr 3; 5; 7;
Czwartek ( 29.01. ) - ul. Włodka, Focha
Piątek ( 30.01.) - ul. Staszica, Hallera

 P L A N  K O L Ę D 2015 cz. I

 

Kolędy w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 15:30, a w soboty i niedziele od godz. 14:00 (chyba, że w planie oznaczono inaczej).

 

Piątek (2.01.) ul. Wyzwolenia nr 1; 2; 3 - początek od godz. 16:15
Sobota (3.01. ) ul. Chrobrego z działkami, Kazimierza Wielkiego, Władysława IV, Waryńskiego (od ul. Granicznej do Straconych) - początek od godz. 14:00
Niedziela (4.01.) ul. Cegielniana, Droga Łąkowa 18
Poniedziałek (5.01.) - ul. Łużycka, Topolowa, Graniczna, Łowicka, Kociewska
Środa (7.01.) ul. Łyskowskiego, Kochanowskiego, Mierosławskiego
Czwartek (8.01.) ul. Kunickiego, Plater, Powstańców, Traugutta
Piątek (9.01.) ul. Straconych, Buczka, Langiewicza, Kasprzaka
Sobota (10.01.) ul. Parkowa
Niedziela (11.01.) ul. Królewska 8; ul. Kwiatowa - strona nieparzysta
Poniedziałek (12.01.) ul. Kwiatowa-strona parzysta; ul. Wyzwolenia nr 4
Wtorek (13.01.) ul. Królewska 2; 4; 6

 

DSC02979Nabożeństwo przy Żłóbku

W Święto Bożego Narodzenia po Mszy św. o godz. 10.30 dzieci wraz z ks. Wojtkiem spotkały się przy Żłóbku, aby wspólnie kolędować.

Na nabożeństwo przy Żłóbku zapraszamy dzieci w każdą niedzielę,
w okresie Bożego Narodzenia, po Mszy św. o godz. 10.30.

Zdjęcia w galerii.

Biuro parafialne

CZYNNE:

poniedziałek, środa i piątek
830 - 930

wtorek i czwartek
1630 - 1730

 

Zapisy dzieci komunijnych oraz młodzieży pragnącej przyjąć sakrament bierzmowania, odbywają się każdego roku, przez cały miesiąc wrzesień.

Biuletyn


Wybierz biuletyn z listy:



Liturgia Słowa Bożego

Nowenna do M.B.N.P.

a_mbnp