DSC0601221 lipca br. młodzież naszej parafii uczestniczyła w festynie przy kościele św. Stanisława na Rządzu. Wspólnie z mieszkańcami Grudziądza przywitała młodych pielgrzymów z Angoli, którzy podążając na ŚDM w Krakowie zatrzymali się na kilka dni w naszym mieście.
W programie zarezerwowano czas na tańce i śpiewy. Atrakcją wieczoru był pokaz iluzji w wykonaniu artysty Mariusza Czajki. Publiczność była zachwycona magicznym występem. Specjalnie dla młodych ludzi wystąpił z koncertem ewangelizacyjnym Paweł Chustak - wokalista zespołu Stróże Poranka.
Pogoda dopisała, uśmiechy gościły na twarzach młodych ludzi.
Zdjęcia w galerii.

Wyjątkowe wydarzenie czeka nas jeszcze  30.07.2016 r. o godz. 17.00, na stadionie Klubu Sportowego STAL w Mniszku przy ul. Sportowców.

Dla tych, którzy nie mogą spotkać się osobiście z Papieżem Franciszkiem na wielkim czuwaniu w Krakowie, młodzież z grudziądzkich parafii wraz z księżmi przygotowała Grudziądzkie Czuwanie z Papieżem Franciszkiem, podczas którego będziemy tańczyć, śpiewać i modlić się.

Biuro parafialne

CZYNNE:

poniedziałek, środa i piątek
830 - 930

wtorek i czwartek
1630 - 1730

 

Zapisy dzieci komunijnych oraz młodzieży pragnącej przyjąć sakrament bierzmowania, odbywają się każdego roku, przez cały miesiąc wrzesień.

Biuletyn


Wybierz biuletyn z listy:Liturgia Słowa Bożego

Nowenna do M.B.N.P.

a_mbnp